Przyczepy

Strona główna / przyczepy

Przyczepy do łodzi 1 osiowe

W ofercie Lorries znajdziecie przyczepy podłodziowe przeznaczone do skuterów wodnych, łodzi i jachtów o różnych gabarytach. Właściciele mniejszych jednostek pływających decydują się na przyczepy do łodzi 1-osiowe. Ich budowa, waga i wyposażenie sprawiają, że idealnie nadają się one do bezpiecznego i sprawnego zarazem transportowania posiadanej przez siebie łodzi niezależnie od tego, jakiego rodzaju trasę i jak wiele kilometrów będzie zmuszona pokonać, aby dotrzeć do celu.

Co warto wziąć pod uwagę przy zakupie przyczepy do łodzi 1-osiowej?

Przyczepy do łodzi 1-osiowe, składające się na ofertę Lorries, różnią się przede wszystkim pod takimi względami, jak ładowność, wymiary zewnętrzne, maksymalna szerokość i długość załadunku czy dopuszczalna masa całkowita. Dzięki temu modele odpowiadające swoim potrzebom pozyskują bez problemu zarówno osoby dysponujące niewielkimi jednostkami pływającymi, jak i te, które posiadają o wiele większe modele lub zależy im na pozyskaniu konstrukcji zapewniającej odpowiednio wysoki poziom bezpieczeństwa w czasie przewożenia nawet więcej niż jednej jednostki pływającej jednocześnie. Warto również pamiętać, że proponowane przyczepy do łodzi 1-osiowe zostały wyprodukowane z wysokiej jakości stali, która została poddana procesowi ocynkowania, co gwarantuje odpowiednią ochronę przed korozją i innymi zagrożeniami. 

Oferujemy zakup przyczep do łodzi jednoosiowych z podstawowym i rozszerzonym wyposażeniem

Jeżeli jesteś zainteresowany przyczepami do łodzi 1-osiowymi, możesz poszerzyć standardowe wyposażenie o dodatkowe udogodnienia. W skład przyczepy jednoosiowej do łodzi wchodzą m.in. hamulec najazdowy (modele PP10, PP13, PP15, PP18), tylne lampy LED, czy wciągarka ręczna. Natomiast możemy ją doposażyć o koło zapasowe, zabezpieczenie antykradzieżowe, antypoślizgowy schodek boczny i inne artykuły. Dodatkowym atutem przyczep do łodzi 1-osiowych jest fakt, iż są wyraźnie lżejsze od modeli posiadających dwie osie, w wyniku czego są łatwiejsze w manewrowaniu.