Przyczepy

Strona główna / przyczepy

Przyczepy do maszyn budowlanych

Wykonawcy prac budowlanych oraz firmy zajmujące się wypożyczaniem sprzętu budowlanego wymagają specjalnych środków transportu, które zabezpieczą ładunek oraz zagwarantują jego stabilny i pewny transport. W takim wypadku, należy zdecydować się na pojazd do zadań nietypowych, czyli przyczepę, która nie tylko przewiezie minikoparkę, walec czy inne urządzenie, ale także zapewni ich wygodny i łatwy załadunek i rozładunek. Przyczepa taka, przystosowana jest do przewozu bagaży o większych gabarytach i wadze, wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, ma wzmocnioną konstrukcję ramy oraz odpowiednie uchwyty do mocowania pasów transportowych, pozwalające stabilnie przymocować ładunek.

Niezawodne rozwiązanie dla profesjonalistów

Niezależnie od modelu każda z naszych przyczep wyposażona jest w trap o niskim kącie najazdu, co ułatwia wprowadzenie maszyny. Podłoga wykonana jest z grubej 18 mm sklejki, która oprócz właściwości wodoodpornych, jest również antypoślizgowa, co dodatkowo zapewnia stabilny transport ładunku. Przyczepy wyposażone są w mocniejsze i bardziej wytrzymałe niż standardowo koła podporowe. Posiadają koło zapasowe oraz kliny do blokowania kół jezdnych.

Trwałość i wytrzymałość

Ramy, dyszle i rampa najazdowa przyczep poddawane są procesowi cynkowania ogniowego, dzięki temu stal otrzymuje warstwę ochronną, która wzmacnia ją przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz korozją.

Kilka faktów o powierzchni ocynkowanej:

  1. Należy ją myć, w szczególności po kontakcie z solą drogową lub chemikaliami.
  2. Należy systematycznie konserwować elementy cynkowane.
  3. Powłoka cynkowana lekko zmienia swój kolor i matowieje w miarę upływu czasu. Nie wpływa to jednak w żaden sposób na właściwości antykorozyjne pojazdu.