Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

Przyczepy

Strona główna / przyczepy

Wybierz typ przyczepy

Dopuszczalna masa całkowita informacje Dopuszczalna masa całkowita kg

Ładowność informacje Ładowność kg

Maksymalna szerokość powierzchni załadunku informacje Maksymalna szerokość powierzchni załadunku mm

Maksymalna długość powierzchni załadunku informacje Maksymalna długość powierzchni załadunku mm

Wybierz typ przyczepy

Dopuszczalna masa całkowita informacje Dopuszczalna masa całkowita kg

Ładowność informacje Ładowność kg

Maksymalna szerokość powierzchni załadunku informacje Maksymalna szerokość powierzchni załadunku mm

Maksymalna długość powierzchni załadunku informacje Maksymalna długość powierzchni załadunku mm

Wybierz typ przyczepy

Dopuszczalna masa całkowita informacje Dopuszczalna masa całkowita kg

Ładowność informacje Ładowność kg

Maksymalna szerokość powierzchni załadunku informacje Maksymalna szerokość powierzchni załadunku mm

Maksymalna długość powierzchni załadunku informacje Maksymalna długość powierzchni załadunku mm

Wybierz typ przyczepy

Dopuszczalna masa całkowita informacje Dopuszczalna masa całkowita kg

Ładowność informacje Ładowność kg

Maksymalna szerokość powierzchni załadunku informacje Maksymalna szerokość powierzchni załadunku mm

Maksymalna długość powierzchni załadunku informacje Maksymalna długość powierzchni załadunku mm

Przyczepy budowlane

Wykonawcy prac budowlanych oraz firmy zajmujące się wypożyczaniem sprzętu budowlanego wymagają specjalnych środków transportu, które zabezpieczą ładunek oraz zagwarantują jego stabilny i pewny transport. W takim wypadku należy zdecydować się na pojazd do zadań nietypowych, czyli przyczepa budowlana, która nie tylko przewiezie minikoparkę, walec czy inne urządzenie, ale także zapewni ich wygodny i łatwy załadunek i rozładunek. Oferowane przyczepy przystosowane są do przewozu bagaży o większych gabarytach i wadze, wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, ma wzmocnioną konstrukcję ramy oraz odpowiednie uchwyty do mocowania pasów transportowych, pozwalające stabilnie przymocować ładunek.

Przyczepy budowlane – niezawodne rozwiązanie dla profesjonalistów

Niezależnie od modelu każda z naszych przyczep budowlanych wyposażona jest w trap o niskim kącie najazdu, co ułatwia wprowadzenie maszyny. Podłoga wykonana jest z grubej sklejki, która oprócz właściwości wodoodpornych, jest również antypoślizgowa, co dodatkowo zapewnia stabilny transport ładunku. Przyczepy wyposażone są w mocniejsze i bardziej wytrzymałe niż standardowo koła podporowe, a także kliny do blokowania kół jezdnych. Dodatkowo można uzupełnić je również o koło zapasowe.

Przyczepy do transportu maszyn – niezbędna pomoc dla każdego przedsiębiorcy

Należy zaznaczyć, że nasze przyczepy do transportu maszyn budowlanych powstały w odpowiedzi na sugestie przekazywane nam przez firmy budowlane, które na co dzień pracują z cięższymi sprzętami i zajmują się ich transportem. Stąd też oferowane modele wyróżniają się nie tylko wspomnianą już, przemyślaną budową, ale również niezwykłą trwałością i solidnością. To wszystko powoduje, że przyczepy do transportu maszyn Lorries umożliwiające bezpieczny transport maszyn są często wybierane przez właścicieli wielu przedsiębiorstw, którzy ze względu na specyfikę swojej pracy potrzebują urządzenia zdolnego do bezpiecznego przewozu różnych maszyn.

Co istotne, maszynę budowlaną taką jak walec, minikoparka, miniżuraw i inne należy przewozić na przyczepie budowlanej faktycznie do tego przystosowanej. Jest to podyktowane m.in. ich dużą wagą, ale również wymagającymi warunkami pracy – np. transport maszyny z placu budowy. Stąd też przyczepy zapewniające transport maszyn przemysłowych czy rolniczych, czy też transport maszyn budowlanych znajdujące się na tej podstronie są wyborem, który z pewnością usatysfakcjonuje każdą osobę.

Modele przyczep do transportu maszyn

W naszej ofercie przyczep do transportu maszyn uwzględniliśmy m.in. takie modele jak  TM10, TM13, TM15 czy też TM18. Są to przyczepy jednoosiowe, które mają wiele cech wspólnych, a różnice między nimi pozwolą na dokonanie zakupu tej, która spełnia nasze indywidualne oczekiwania. Wspomniane modele są odpowiednikami typowych, profesjonalnych przyczep dla przedsiębiorstw budowlanych. Różnią się m.in. dopuszczalną masą całkowitą (1000 kg, 1300 kg, 1500 kg, 1800 kg). Każdy z wymienionych modeli przyczep do transportu maszyn posiada dyszel, który stanowi integralną część ramy. Załadunek dowolnej maszyny i jej transport jest niezwykle wygodny i komfortowy. Odpowiedzialny jest za to wspomniany już trap najazdowy, ale również obecność 8 uchwytów przeznaczonych do mocowania ładunku, które znajdują się po jej bokach. Ich cechą charakterystyczną jest solidna konstrukcja. Ramę opisywanych przyczep wzmocniono specjalną kratownicą i dwiema podłużnicami.

Wśród produkowanych przez nas sprzętów znajdziecie także duże, dwuosiowe przyczepy budowlane, przeznaczone do cięższych maszyn i urządzeń. Jest to linia TPM, a wśród niej m.in. TPM35-3617, czy też TPM20-2612. Pierwszy z wymienionych, model TPM35-3617, charakteryzuje się największą ładownością i największymi gabarytami ze wszystkich sprzętów TPM. To przyczepa budowlana dwuosiowa, w standardzie posiada wbudowany hamulec najazdowy oraz postojowy. Z jej pomocą bezpiecznie przewieziemy traktory, miniżurawie, czy też minikoparki. Można umieścić na niej ładunek o masie blisko 2700 kg, długości ponad 3,5 i szerokości 1,75 metra. Z kolei drugi z wymienionych modeli, urządzenie TPM20-2612, jest najmniejszą z dwuosiowych przyczep budowlanych – waży 587 kg, pomieści ładunek o masie ponad 1400 kg, długości ponad 2,6 i szerokości 1,25 metra. Jej konstrukcję, tak jak pozostałych modeli, pokryto warstwą ocynku ogniowego, która skutecznie zabezpiecza przed korozją, jak i lekkimi, mechanicznymi uszkodzeniami.

Przyczepy budowlane – solidne i odporne na działanie czynników zewnętrznych

Przyczepy budowlane do transportu maszyn od Lorries wyróżniają się też dużą odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Ich elementy zabezpieczono przed korozją poprzez cynkowanie ogniowe, które zwiększa wytrzymałość na tarcie i mogące wystąpić uderzenia. Tym samym jest to jeden z elementów wpływających na to, że nasze przyczepy budowlane m.in. do transportu maszyn budowlanych, czy też przeznaczone na transport maszyn leśnych nadają się do użytku nawet w bardzo wymagającym środowisku pracy. Obecność hamulca najazdowego oraz postojowego przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa podczas użytkowania przyczepy. Hamulec najazdowy znacząco skraca drogę hamowania, a hamulec postojowy odpowiada za zabezpieczenie pojazdu znajdującego się na parkingu.

Przyczepy budowlane – inne funkcjonalności

Zastosowanie solidnych uchwytów zamykających w naszych przyczepach sprawia, że przewożona maszyna jest zawsze bezpieczna. Warto wspomnieć również o nowych rozwiązaniach do dużych przyczep budowlanych, do których należą np. plandeki, burty, czy nadstawki. Plandeka pozwoli na skuteczne zabezpieczenie ładunku, a burta jego stabilne utrzymanie. Przyczepa budowlana z burtą bardzo dobrze sprawdzi się np. podczas przewozu drobnych materiałów. Istnieje również możliwość zamówienia sprzętu z burtami podwójnymi, pełnymi, czy siatkowymi – mamy ofertę dopasowaną do potrzeb wszystkich klientów!

Przyczepa budowlana – jak wybrać odpowiednią?

Aby wybrać przyczepę do transportu sprzętu budowlanego spełniającą wszystkie wymagania, należy zapoznać się ze szczegółowymi informacjami, takimi jak m.in. dopuszczalna masa całkowita, ładowność, maksymalna długość i szerokość załadunku, rodzaj osi, rodzaj kół i kąt najazdu. Wszystkie są dokładnie podane na podstronach dedykowanych konkretnej maszynie. Każda nasza przyczepa budowlana to produkt, który wyróżnia się doskonałymi parametrami i spełnia wszelkie kwestie bezpieczeństwa odnośnie przewozu maszyn. Niezależnie od rodzaju wybranego sprzętu, każdy z nich zagwarantuje stabilny i pewny transport. Są one idealnie dopasowane do wymagań związanych z przewozem sprzętu budowlanego. Doskonale wiemy, że nasi klienci poszukują przyczep budowlanych do przewozu maszyn od lekkich po niezwykle ciężkie, dlatego mamy ofertę dopasowaną do wielu potrzeb. Każda nasza przyczepa to ponadprzeciętna jakość, dlatego serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.Znajdą w niej Państwo również między innymi: przyczepy burtowe, podłodziowe, motocyklowe, towarowe, lawety z burtami.

Jakie przyczepy budowlane oferujemy?

W ofercie firmy Lorries.pl znajdziesz przyczepy budowlane jednoosiowe z przeznaczeniem do lżejszych maszyn, jak i dwuosiowe przeznaczone do cięższych maszyn i urządzeń.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru przyczepy budowlanej?

Podczas wyboru przyczepy budowlanej warto zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącej każdej z przyczep jak m.in. dopuszczalna masa całkowita, maksymalna szerokość i długość załadunku, czy też ładowność. Warto również zwrócić uwagę na wyposażenie, które przyczepa posiada w standardzie oraz, w które możesz ją doposażyć.

Trwałość i wytrzymałość przyczep budowlanych

Ramy, dyszle i rampa najazdowa przyczep poddawane są procesowi cynkowania ogniowego, dzięki temu stal otrzymuje warstwę ochronną, która wzmacnia ją przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz korozją.

Kilka faktów o powierzchni ocynkowanej:

  1. Należy ją myć, w szczególności po kontakcie z solą drogową lub chemikaliami.
  2. Należy systematycznie konserwować elementy cynkowane.
  3. Powłoka cynkowana lekko zmienia swój kolor i matowieje w miarę upływu czasu. Nie wpływa to jednak w żaden sposób na właściwości antykorozyjne pojazdu.