Szukaj
Close this search box.

Przyczepy

Strona główna / przyczepy

Dopuszczalna masa całkowita info Dopuszczalna masa całkowita kg

Ładowność info Ładowność kg

Maksymalna szerokość powierzchni załadunku info Maksymalna szerokość powierzchni załadunku mm

Maksymalna długość powierzchni załadunku info Maksymalna długość powierzchni załadunku mm

Dopuszczalna masa całkowita info Dopuszczalna masa całkowita kg

Ładowność info Ładowność kg

Maksymalna szerokość powierzchni załadunku info Maksymalna szerokość powierzchni załadunku mm

Maksymalna długość powierzchni załadunku info Maksymalna długość powierzchni załadunku mm

Dopuszczalna masa całkowita info Dopuszczalna masa całkowita kg

Ładowność info Ładowność kg

Maksymalna szerokość powierzchni załadunku info Maksymalna szerokość powierzchni załadunku mm

Maksymalna długość powierzchni załadunku info Maksymalna długość powierzchni załadunku mm

Przyczepy towarowe

Przyczepy towarowe marki LORRIES (linia PT) to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających łatwego i wygodnego sposobu zapewniającego transport różnego rodzaju przestrzennym ładunkom o stosunkowo niewielkiej wadze. Ich lekka, jednoosiowa konstrukcja oraz możliwość opuszczenia platformy, zapewniają szybki oraz bezproblemowy załadunek i rozładunek. Dzięki temu zarówno osoby prywatne, jak i firmy mogą zaoszczędzić czas i włożyć mniej wysiłku przy przewozie mebli, urządzeń domowych czy ogrodowych.

Przyczepy towarowe do przewozu różnych ładunków

Przyczepy towarowe do przewozu ładunków dostępne w naszej ofercie są idealne dla osób potrzebujących bezpiecznego i efektywnego transportu różnych urządzeń. Sprawdzą się świetnie np. do transportu kosiarek – traktorków, zamiatarek czy myjek, potrzebnych do utrzymania porządku w ogrodach, na skwerach i boiskach, bądź innych mniejszych pojazdów, np. quadów. Dzięki naszym przyczepom możesz łatwo rozwiązać problem z transportem urządzeń i sprzętów! Łatwe w obsłudze, wyposażone w podłogę wykonaną z antypoślizgowej i wodoodpornej sklejki, zapewniającą stabilne ułożenie ładunku i dostarczenie go w dobrym stanie. Dodatkowo przyczepki towarowe dają możliwość pełnego uchylenia platformy, a także są wyposażone we wbudowany najazd, co ułatwia załadunek oraz rozładunek. Bez problemu można na nie wjechać tzw. paleciakiem. Płaska, duża powierzchnia ładunkowa sprawia, że nasze przyczepy towarowe są niezwykle funkcjonalne. Koła pojazdu znajdują się na zewnątrz platformy, po obu jej stronach, co sprawia, że jest ona dość nisko zawieszona nad ziemią. Co więcej, dzięki takiej budowie, nie zachodzą na platformę ładunkową, przez co nie zabierają z niej miejsca. 

Wszystkie te cechy przyczep towarowych gwarantują łatwość obsługi, bezpieczny przewóz oraz szybki załadunek i rozładunek. Nasze przyczepki towarowe są w stanie pomieścić ładunki o różnych gabarytach, zajmujące powierzchnię nawet dwóch europalet. Wyposażone są również w uchwyty do pasów zabezpieczających ładunek przed przesuwaniem się w trakcie jazdy.

Wysoka jakość materiałów i wytrzymałe konstrukcje przyczep towarowych

Nasze przyczepy platformy towarowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz wytrzymałością. Wykorzystujemy tylko sprawdzone i trwałe materiały, które zapewniają długą żywotność oraz niezawodność przyczepki. Rama platformy transportowej wykonana jest ze stali z profilu zamkniętego, co gwarantuje stabilność oraz odporność na odkształcenia i uszkodzenia. Cynkowanie ogniowe z pasywacją zabezpiecza konstrukcję przed korozją oraz wzmacnia na wypadek uszkodzeń mechanicznych. Dodatkowo przyczepy towarowe są wyposażone w uchwyty do mocowania pasów transportowych, co zwiększa bezpieczeństwo przewożonych ładunków oraz w koło podporowe ułatwiające manewrowanie nimi na placu. Lampy LED na pojeździe zapewniają dobrą widoczność na drodze, a także cechują się długą żywotnością oraz mniejszym zużyciem energii niż standardowe oświetlenie.

Przyczepy towarowe oferowane przez naszą firmę są w pełni uchylne, co umożliwia łatwy załadunek i rozładunek. Dzięki temu przyczepki te są niezastąpioną pomocą w wielu firmach. Znajdują one również szerokie zastosowanie w użytku prywatnym. Są doskonałe do przewozu mebli, urządzeń domowych i ogrodowych, a ich stabilna i wytrzymała konstrukcja to gwarancja bezpiecznego transportu ładunków.

Wygodny i łatwy załadunek oraz rozładunek dzięki przyczepom towarowym

Przyczepy towarowe umożliwiają bezproblemowy przewóz maszyn i narzędzi ogrodowych, a także mebli, paczek, styropianu czy palet. Dla większego komfortu użytkowania można je doposażyć w dodatkowe elementy, takie jak wciągarka ręczna, amortyzatory z mocowaniem czy koło zapasowe.

Duża powierzchnia ładunkowa oraz wiele zalet, takich jak wielozadaniowość, mobilność, duża DMC, łatwość i wygoda użytkowania, oszczędność czasu i kosztów czy łatwa obsługa sprawiają, że przyczepy towarowe są niezastąpionym rozwiązaniem transportowym zarówno dla osób prywatnych, jak i firm działających w różnych branżach.

Przy wyborze przyczepy towarowej należy zwrócić uwagę na jej ładowność, dopasowanie do rodzaju przewożonych towarów oraz wyposażenie w elementy zwiększające bezproblemowy przewóz. Warto rozważyć zakup przyczepy towarowej, jeśli działalność firmowa lub prywatna wymaga częstego przewożenia różnych ładunków, a najlepiej zrobić to szybko, wygodnie i bezpiecznie.

Czy przyczepy towarowe wymagają specjalnego zezwolenia na kierowanie nimi?

Konieczność posiadania rozszerzonego prawa jazdy uzależniona jest od DMC przyczepy towarowej. W przypadku lekkich przyczepek o DMC do 750 kg (takich jak model PT75-2617) nie ma konieczności posiadania rozszerzonego prawa jazdy.

Jak dbać o przyczepy towarowe, aby przedłużyć ich żywotność?

Trwałość przyczep towarowych zależy przede wszystkim od jej odpowiedniego użytkowania i dbałości. Warto regularnie sprawdzać stan przyczepy, w szczególności hamulców, oświetlenia, kół i zawieszenia. Przed każdym wyjazdem dobrze sprawdzić ciśnienie w oponach. Jeżeli posiadamy przyczepę towarową ciężką (DMC powyżej 1000 kg) należy zadbać o regularne przeglądy techniczne, które przedłużą jej żywotność i zapewnią bezpieczeństwo podczas transportu. Więcej informacji o tym jak dbać o przyczepę znajdziecie tu: https://lorries.pl/konserwacja-i-serwisowanie-przyczep-oraz-haka-holowniczego-co-warto-wiedziec/.