Przyczepy

Strona główna / przyczepy

Przyczepy burtowe uniwersalne rozwiązanie na różne potrzeby

Przyczepy burtowe stanowią doskonały środek przewozu ładunków zarówno na potrzeby domowe, remontowe, jak i budowlane. Dostarczone przez nas rozwiązania cechują się różnymi gabarytami, dopuszczalną masą całkowitą oraz rozwiązanymi technicznymi. Wszystkie zabezpieczone są specjalną powłoką antykorozyjną, co dodatkowo chroni je przed lekkimi uszkodzeniami mechanicznymi (np. uderzeniami czy wgnieceniami).

Przyczepy burtowe posiadają innowacyjny hinge remove system, który umożliwia prosty demontaż burt, pozwalający uzyskać zupełnie płaską formę platformy. Ponadto mają możliwość różnych opcji zabudowy (tzw. system multi top). Można wybierać wśród wykończenia plandeką płaską, plandeką ze stelażem, relingiem przednim, nadstawką burtową pełną lub nadstawką perforowaną.

 

Przyczepy burtowe lekkie do 750 kg

Ekonomiczne, niewielkich rozmiarów przyczepy transportowe o dopuszczalnej masie całkowitej do 750 kg mają najbardziej uniwersalne zastosowanie. To najlepsza odpowiedź dla poszukujących środków przewozu dla sprzętów domowych, przy pracach porządkowych czy remontowych. W standardzie wyposażone są w wodoodporną, antypoślizgową podłogę.

 

Przyczepy burtowe dwuosiowe

Są to praktyczne przyczepy burtowe o dużej powierzchni załadunku. Koła pojazdu zostały umieszczone na zewnątrz dzięki czemu, nie tylko zwiększyła się przestrzeń pakowana, ale została ona osadzona niżej, co ułatwia ładowanie. Stabilność i pewność jazdy zagwarantowana jest dzięki dwóm osiom. Rama konstrukcji jest spawana i dodatkowo wzmocniona profilami co przekłada się na jej sztywność i trwałość. Dyszel oraz dwie podłużnice stanowią integralną część ramy. Wodoodporna i antypoślizgowa sklejka podłogowa jest dodatkowo wzmocniona od spodu poprzecznymi wspornikami wykonanymi z zamkniętych profili stalowych. Dodatkowym praktycznym rozwiązaniem jest możliwość przekładania mocowań pasów. Dużym atutem jest szybka możliwość demontażu słupków bocznych dzięki czemu powstaje płaska powierzchnia ładowna.

 

Przyczepy burtowe uchylne

To rozwiązanie pozwalające na przechylenie skrzyni ładunkowej, co umożliwia łatwiejsze wprowadzenie bagażu. W zależności od wyboru wariantu można wybierać modele o DMC do 750 lub 1000 kg oraz w opcjach hamowane lub niehamowane. Oprócz możliwości przechyłu posiadają one takie same rozwiązania jak standardowe przyczepy burtowe.

Trwałość i wytrzymałość

Ramy i dyszle przyczep poddawane są procesowi cynkowania ogniowego, dzięki temu stal otrzymuje warstwę ochronną, która wzmacnia ją przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz korozją.

Kilka faktów o powierzchni ocynkowanej:

1. Należy ją myć, w szczególności po kontakcie z solą drogową lub chemikaliami.
2. Należy systematycznie konserwować elementy cynkowane.
3. Powłoka cynkowana lekko zmienia swój kolor i matowieje w miarę upływu czasu.
Nie wpływa to jednak w żaden sposób na właściwości antykorozyjne pojazdu.