Przyczepy

Strona główna / przyczepy

Przyczepy motocyklowe

Jesteś miłośnikiem jednośladów i szukasz niezawodnej, nowoczesnej przyczepy motocyklowej? W LORRIES oprócz przyczep burtowych, lawet, do transportu maszyn, czy też podłodziowych, oferujemy zaawansowane przyczepy motocyklowe, które pozwolą Ci na bezpieczny transport motocykla. Widoczne w tej kategorii przyczepy są lekkie, stabilne i komfortowe w obsłudze.

Zalety naszych przyczep motocyklowych

Zalet przyczep motocyklowych od LORRIES jest wiele. Przede wszystkim zaprojektowaliśmy je tak, aby były pierwszym i oczywistym wyborem dla wszystkich miłośników jednośladów, którzy dzięki nim będą mogli swobodnie i bezpiecznie przewieźć zarówno nowoczesne, klasyczne, ale też sportowe motocykle. Ich konstrukcja została oparta na stabilnej ramie ze spawanym dyszlem. Zadbaliśmy też o obecność antypoślizgowej, aluminiowej blachy, z której wykonaliśmy podłogę oferowanych przyczep.

Co ważne, nasze przyczepy motocyklowe są w pełni opuszczane. Tak wygodne rozwiązanie pozwala na bezpieczne i komfortowe wprowadzenie na nie jednośladu oraz jednocześnie jego sprowadzenie. Na uwagę zasługują też dwie prowadnice, które zostały umieszczone na przyczepach. Ich rolą jest zabezpieczenie i ustabilizowanie motocykla na czas transportu – w prowadnicach należy jedynie umieścić odpowiednio koło przednie oraz tylne. Przednia prowadnica daje dodatkowo możliwość regulacji położenia, dzięki czemu dostosujemy ją do motocykli o różnych gabarytach.

Dodatkowe funkcjonalności przyczep motocyklowych

W podłodze każdej przyczepy motocyklowej znajduje się 10 uchwytów mocujących (po 5 na każdą stronę). Jaka jest ich rola? Do uchwytów można przypiąć pasy zabezpieczające podczas transportu motocykl. W tylnej prowadnicy umieściliśmy otwory, które umożliwiają podpięcie pasów zabezpieczających.

Projektując nasze przyczepy motocyklowe zawsze bierzemy pod uwagę inne, równie ważne aspekty, takie jak m.in. wygoda przechowywania. Dzięki systemowi HALF-FOLD, możemy w łatwy sposób złożyć ją. To ogromny atut pozwalający na łatwiejsze magazynowanie przyczepy np. w garażu, gdy akurat nie będzie ona użytkowana. Korzystanie z przyczep jest jeszcze wygodniejsze dzięki obecności koła podporowego oraz oświetlenia LED. Standardowo przyczepy pokryte są czarnym lakierem (malowanie proszkowe), jednak na życzenie naszych klientów możemy pomalować je na inny kolor.

Należy dodać, że zastosowane w naszych przyczepach rozwiązania techniczne podlegają ochronie przez światowy patent.

Wyposażenie – standardowe i opcjonalne

W standardzie przyczepy motocyklowe LORRIES zostały wyposażone w tylne lampy LED, koło podporowe, uchwyty osadzone w podłodze oraz aluminiowe wypełnienie podłogi. Jako dodatkowe wyposażenie nasi klienci mogą dobrać zapasowe koło, które pozwoli na szybką wymianę w sytuacji przebicia opony, aluminiowe felgi, a także zabezpieczenie antykradzieżowe. Wszystkie wspomniane powodują, że wybrana przyczepa motocyklowa będzie maksymalnie funkcjonalna dla jej użytkownika.

Solidne i trwałe przyczepy LORRIES

Aby przyczepy LORRIES mogły jak najdłużej służyć naszym klientom nawet w najbardziej wymagających warunkach, zadbaliśmy o ich wzmocnienie przed korozją w procesie cynkowania ogniowego. Taki zabieg dodatkowo wzmacnia przyczepę przed możliwymi uszkodzeniami mechanicznymi. Warto jednak pamiętać, że o ocynkowaną powierzchnię należy odpowiednio dbać, ponieważ ma to na celu jej zachowanie w dobrym stanie przez jak najdłuższy czas. Jakie są najlepsze praktyki? Warto pamiętać, aby po kontakcie z solą drogową i różnymi chemikaliami umyć przyczepę.

W codziennej pracy kierujemy się polityką jakości, która pozwala nam oferować klientom produkty niezawodne, a także bezpieczne, które są w pełni zgodne z obowiązującymi wymogami prawnymi oraz oczekiwaniami klientów. Co więcej, każdego dnia doskonalimy nasz system zarządzania jakością. Wprowadziliśmy również kontrolę produkcji na jej poszczególnych etapach, aby na bieżąco czuwać nad powstawaniem naszych przyczep. Skupiamy się też na detalach, ponieważ doskonale wiemy, że to one tworzą całokształt przyczep motocyklowych LORRIES i nie tylko. Nasi klienci są dla nas motywacją do działania, ale i inspiracją, co pozwala nam tworzyć produkty jeszcze lepiej dopasowane do ich potrzeb.