Check our new products

logo lorries białe
logo lorries białe

LORRIES to nowoczesna marka przyczep samochodowych dostarczająca swoim klientom niezawodne pojazdy o doskonałej jakości i wyróżniającym się wzornictwie. Naszych klientów traktujemy jak partnerów, którzy nie tylko dają nam natchnienie do pracy, ale także pomysły na realizację kolejnych projektów. Dzięki temu gama naszych produktów cały czas się poszerza i zaspokaja nowe potrzeby płynące z rynku. Jako cel stawiamy sobie tworzenie pojazdów, które będą funkcjonalne, solidne, przemyślane i praktyczne. Mają Wam służyć przez wiele lat, dlatego ogromną wagę przywiązujemy do jakości ich wykonania. Skupiamy się na detalach, które tworzą całokształt naszych niezawodnych przyczep samochodowych. Już teraz możesz wybierać wśród wielu modeli przyczep burtowych, lawet, lawet z burtami, przyczep towarowych przyczep do transportu maszyn, przyczep ciężkich, łodzi, skuterów wodnych czy motocykli.

LORRIES grafika strona główna
Siedziba LORRIES
logo firmy Stalko z Radomia

LORRIES to marka należąca do firmy STALKO, jednego z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Radomiu, które dostarcza rozwiązań do wielu sektorów przemysłu oraz dziedzin życia codziennego. Historia Stalko sięga ponad 45 lat doświadczenia w obróbce metali. To blisko 7000 m.kw. parku maszynowego wyposażonego w najnowocześniejsze technologie. Doświadczenie kadry inżynierów i pracowników produkcyjnych STALKO, zdobywane przez lata KNOW-HOW, ciągle poszerzana wiedzą i myślą techniczną, pozwoliły na stworzenie nowoczesnej marki przyczep samochodowych, które od razu wyróżniły się na rynku. Produkty LORRIES od przeszło 7 lat swojego istnienia, zdobywają coraz więcej entuzjastów zarówno w kraju, jak i za granicą, dzięki jakości, niezawodności i designowi.

Blog

News from the company's life

Purchase or hire a car trailer?

Rozważasz zakup lub wynajem przyczepki samochodowej? Poznaj różnice i zalety. Przeczytaj i zdecyduj,...

Transporting on a trailer - how much maximum can the load project behind the trailer?

Transporting on a trailer - how much maximum can the load project behind the trailer?

#RadomEXPO 2023 behind us!

Last weekend we had the pleasure of participating as STALKO and its associated brands in the first...

Przyczepa laweta z burtami - dlaczego to dobre rozwiązanie dla właścicieli aut zabytkowych?

Przyczepa laweta z burtami – dlaczego to dobre rozwiązanie dla właścicieli aut zabytkowych? W dzisiejszych...

BECOME OUR DEALER

Do you want to join our partners? Welcome! We are looking for representatives in the country and abroad. Click for more and click to "Dealers", there is more described.