Überprüfen Sie unsere neuen Produkte

logo lorries białe
logo lorries białe

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE MARKI PREMIUM

NOWOCZESNOŚĆ

LORRIES to nowoczesna marka przyczep samochodowych dostarczająca swoim klientom niezawodne pojazdy o doskonałej jakości i wyróżniającym się wzornictwie. Naszych klientów traktujemy jak partnerów, którzy nie tylko dają nam natchnienie do pracy, ale także pomysły na realizację kolejnych projektów.

WYSOKA JAKOŚĆ

Dzięki temu gama naszych produktów cały czas się poszerza i zaspokaja nowe potrzeby płynące z rynku. Jako cel stawiamy sobie tworzenie pojazdów, które będą funkcjonalne, solidne, przemyślane i praktyczne. Mają Wam służyć przez wiele lat, dlatego ogromną wagę przywiązujemy do jakości ich wykonania.

DBAŁOŚĆ O DETALE

Skupiamy się na detalach, które tworzą całokształt naszych niezawodnych przyczep samochodowych. Już teraz możesz wybierać wśród wielu modeli przyczep burtowych, lawet, lawet z burtami, przyczep towarowych, przyczep ciężkich, przyczep do transportu maszyn, łodzi, skuterów wodnych czy motocykli.

Siedziba LORRIES
logo firmy Stalko z Radomia

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE POLSKIEJ PRODUKCJI

TRADYCJA

LORRIES to marka należąca do firmy STALKO, jednego z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Radomiu, które dostarcza rozwiązań do wielu sektorów przemysłu oraz dziedzin życia codziennego (HITZE, EASY ROBOTS, SORTER). Historia STALKO sięga ponad 45 lat doświadczenia w obróbce metali. To blisko 50 000 m2 powierzchni i 12 000 m2 parku maszynowego wyposażonego w najnowocześniejsze technologie, dzięki którym powstają nasze unikalne przyczepy transportowe.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie kadry inżynierów i pracowników produkcyjnych STALKO, zdobywane przez lata KNOW-HOW, ciągle poszerzana wiedza i myśl techniczna, pozwoliły na stworzenie nowoczesnej marki przyczep samochodowych, które od razu wyróżniły się na rynku. Przyczepy samochodowe LORRIES od przeszło 8 lat swojego istnienia, zdobywają coraz więcej entuzjastów zarówno w kraju, jak i za granicą, dzięki jakości, niezawodności i designowi.

Blog

Neuigkeiten aus dem Leben des Unternehmens

Dlaczego profesjonalna przyczepa do transportu maszyn budowlanych jest niezbędna w każdej firmie budowlanej?

Jaki jest klucz do sukcesu na rynku budowlanym? W obliczu rosnącej konkurencji na dynamicznie zmieniającym...

Potrzebujesz przyczepy by przewieźć szpule kablowe?

Jak wybrać odpowiednią przyczepę kablową? Jesteś w trakcie budowy a może planujesz remont i wiesz, że...

Einen Autoanhänger kaufen oder mieten?

Rozważasz zakup lub wynajem przyczepki samochodowej? Poznaj różnice i zalety. Przeczytaj i zdecyduj,...

Transport auf einem Anhänger - wie weit darf die Ladung maximal hinter dem Anhänger heraus

Transport auf einem Anhänger - wie weit darf die Ladung maximal hinter dem Anhänger heraus

WERDEN SIE UNSER HÄNDLER

Möchten Sie sich unseren Partnern anschließen? Herzlich willkommen! Wir suchen Vertreter im In- und Ausland. Klicken Sie hier, um mehr zu erfahren, und klicken Sie auf „Händler“, um weitere Informationen zu erhalten.