Przyczepa budowlana – dlaczego powinna ją mieć każda firma budowlana?

# # #

Przyczepa budowlana – dlaczego powinna ją mieć każda firma budowlana?

Właściciele firm budowlanych, chcący efektywnie realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia, powinni zainwestować w nowoczesne przyczepy budowlane. Doskonale sprawdzają się one zarówno w transporcie materiałów, jak też maszyn i mogą znacznie usprawnić prowadzone działania. Lorries wzbogaciło swoją ofertę o nowe rozwiązania, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów – sprawdź, dlaczego warto na nie postawić!

Dlaczego przyczepa budowlana to ważny element wyposażenia firmy?

Przyczepa budowlana okazuje się szczególnie przydatna przy pracach na drogach i autostradach czy budowach domów i innych obiektów. Znajdzie także zastosowanie podczas realizacji innych dużych projektów. Ze względu na swoje gabaryty, sporą dopuszczalną masę całkowitą oraz solidność wykonania, może w wielu przypadkach zastąpić bus dostawczy.

Wybierając odpowiednią przyczepę budowlaną, zyskasz możliwość transportu materiałów budowlanych, a także narzędzi, maszyn i urządzeń budowlanych. Konstrukcje tego rodzaju rozwiązań zapewniają łatwy załadunek i rozładunek. Pasy i burty umożliwiają skuteczne i stabilne utrzymanie ładunku, zaś wykonanie przyczep z zabezpieczonego ocynkiem ogniowym metalu sprawia, że są to rozwiązania odporne na czynniki zewnętrzne i trwałe na lata.

Przyczepa budowlana z burtami i plandeką
Przyczepa budowlana TPM z burtami, plandeką i bagażnikiem

Przyczepa budowlana z plandeką i nie tylko

Doskonale znając rosnące potrzeby właścicieli firm budowlanych, rozwinęliśmy naszą ofertę i wzbogaciliśmy ją o nowe rozwiązania. Nowością w ofercie są przyczepy budowlane z burtami pełnymi, które doskonale sprawdzają się w przypadku przewozu materiałów drobnych i sypkich. Co więcej, umożliwiają one rozbudowę przyczepki o dodatkowe rozwiązania, które usprawnią transport. Burty pełne umożliwiają dołożenie plandeki na stelażu i dodatkowego bagażnika na górę. Inne rozwiązanie stanowią burty siatkowane. Co więcej opcje te można do siebie dodawać. To znaczy można zamówić przyczepę z podwójnymi burtami, z których obie będą pełne, siatkowe lub jedna będzie pełna, a kolejna siatkowa.  

Przyczepa budowlana TPM z podwójnymi burtami pełnymi
Przyczepa budowlana TPM z podwójnymi burtami perforowanymi
Przyczepa budowlana TPM z podwójnymi burtami pełną i perforowaną

Nowy asortyment powstał w odpowiedzi na potrzeby firm budowlanych. Dzięki tym rozwiązaniom na przyczepie budowlanej (przeznaczonej do przewozu minikoparki czy walca) można teraz przewozić inny asortyment, jak worki z materiałami budowlanymi, bez obaw o to, że coś spadnie czy ulegnie zniszczeniu. Co więcej, dzięki zamontowaniu plandeki możliwe jest skuteczne zabezpieczenie ładunku, zaś bagażnik zapewni dodatkową przestrzeń ładunkową. Wszystko to sprawi, że Twoja przyczepa budowlana będzie niezawodna i dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Oto kilka rozwiązań, jakie oferujemy naszym klientom i które są wykorzystywane w wielu firmach. Stawiając na te przyczepy budowlane, zyskujesz ogromne możliwości transportowe i szansę na usprawnienie prowadzonych na co dzień działań.

Oczywiście to tylko kilka propozycji – sprawdź pełen asortyment, w którym znajdziesz również wiele innych modeli przyczep budowlanych.

Masz pytania, chcesz zamówić przyczepę budowlaną albo dostosować wybrany model do indywidualnych potrzeb? Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz inne podobne wpisy

Dlaczego profesjonalna przyczepa do transportu maszyn budowlanych jest niezbędna w każdej firmie budowlanej?

Jaki jest klucz do sukcesu na rynku budowlanym? W obliczu rosnącej konkurencji na dynamicznie zmieniającym...

Potrzebujesz przyczepy by przewieźć szpule kablowe?

Jak wybrać odpowiednią przyczepę kablową? Jesteś w trakcie budowy a może planujesz remont i wiesz, że...