Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

#RadomEXPO 2023 za nami!

# #

W miniony weekend mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako firma STALKO oraz powiązane z nią marki w pierwszej edycji radomskich targów branżowych Radom EXPO.

#RadomEXPO zgromadziło oferty 60 radomskich firm, szkół technicznych oraz instytucji otoczenia biznesu. Wystawa miała miejsce w hali Radomskiego Centrum Sportu. Celem imprezy było pokazanie mieszkańcom Radomia aktualnego stanu gospodarki w mieście. Chociaż niektórzy mieszkańcy wciąż wierzą, że przemysł w Radomiu upadł po zamknięciu dużych przedsiębiorstw, takich jak Zakłady Metalowe czy Radoskór, rzeczywistość jest zupełnie inna. Impreza ukazywała odbudowę gospodarki radomskiej w nowoczesnym wydaniu.

Na Radom EXPO 2023 firmy prezentowały oferty z różnych branż, w tym automatyki, budowy maszyn, branży metalowej, spożywczej, budowlanej, IT, skórzanej, chemiczno-kosmetycznej oraz motoryzacyjnej. Radomskie szkoły ponadpodstawowe kształcące w kierunkach technicznych również miały swoje stoiska. Wystawa miała przede wszystkim zmienić postrzeganie radomskiego przemysłu, który dla wielu kojarzy się z przestarzałymi technologiami. W rzeczywistości radomskie firmy korzystają i tworzą nowoczesne rozwiązania technologiczne i posiadają znakomicie wykształconych specjalistów.

Wystawa odbyła się pod hasłem „Siła radomian – siłą gospodarki” i trwała przez dwa dni, od piątku 8 września do soboty 9 września. Dla wszystkich zainteresowanych wstęp był wolny. Wydarzenie to było doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą lokalnych firm i instytucji oraz do zrozumienia, jak ważna jest rola radomskiej gospodarki w rozwoju regionu.

Przyczepy Premium od Lorries na Radom EXPO

Jako Lorries, marki należącej do firmy Stalko, na 200-metrowym stoisku pokazaliśmy nasze najbardziej popularne modele przyczep oraz nowości, które w przyszłym sezonie wprowadzimy na rynek. Znalazły się wśród nich najpopularniejsze ostatnio przyczepy motocyklowe, budowlane czy lawety, w tym nowa trzyosiowa laweta o długości 6 metrów.

laweta 6 metrów 3500 kg dmc

Największym zaskoczeniem było zaprezentowanie przyczepy STX, która będzie idealnym rozwiązaniem dla wszystkich miłośników sportów zimowych, a w szczególności entuzjastów skuterów śnieżnych. 

Na drugim stoisku należącym do grupy Stalko, zaprezentowały się pozostałe nasze marki, czyli:

  • Hitze – ekologiczne kominki klasy premium
  • Easy Robots – roboty przemysłowe
  • Sorter – linie i maszyny sortujące

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować nasze przyczepy w naszym mieście i pokazać, że produkty premium powstają właśnie u nas w Stalko w Radomiu

Do zobaczenia za rok!

Zobacz inne podobne wpisy

Dlaczego profesjonalna przyczepa do transportu maszyn budowlanych jest niezbędna w każdej firmie budowlanej?

Jaki jest klucz do sukcesu na rynku budowlanym? W obliczu rosnącej konkurencji na dynamicznie zmieniającym...

Potrzebujesz przyczepy by przewieźć szpule kablowe?

Jak wybrać odpowiednią przyczepę kablową? Jesteś w trakcie budowy a może planujesz remont i wiesz, że...