Remolques

Inicio / remolques

Peso bruto permitido info Peso bruto permitido kg

Capacidad info Capacidad kg

Ancho máximo de la zona de carga. info Ancho máximo de la zona de carga. mm

Longitud máxima de la zona de carga. info Longitud máxima de la zona de carga. mm

Peso bruto permitido info Peso bruto permitido kg

Capacidad info Capacidad kg

Ancho máximo de la zona de carga. info Ancho máximo de la zona de carga. mm

Longitud máxima de la zona de carga. info Longitud máxima de la zona de carga. mm

Remolques de grúa con laterales

Nasza oferta obejmuje wiele modeli przyczep lawet z burtami, które są idealne do przewozu różnych urządzeń i pojazdów. Bez względu na to, czy potrzebujesz przewieźć typowe auta miejskie, samochody wyścigowe, maszyny budowlane czy quady, nasze przyczepy lawety z burtami są doskonałym rozwiązaniem. Solidna budowa i staranne wykonanie naszych przyczep zapewniają szybki i bezpieczny transport, zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm zajmujących się transportem czy warsztatów samochodowych.

Przyczepa laweta z burtami – niezawodna i stabilna konstrukcja

Konstrukcja przyczep lawet z burtami jest niezwykle trwała i charakteryzuje się podwyższoną solidnością, co czyni je niezawodnymi. Ich rama i dyszel zostały wykonane z profili zamkniętych, dzięki temu są w pełni stabilne i wytrzymałe. Dodatek burt pozwala na jeszcze lepsze zabezpieczenie przewożonych pojazdów bądź innych. Warto wiedzieć, że konstrukcje naszych sprzętów po spawaniu są poddawane procesowi cynkowania ogniowego, co zapewnia dodatkową warstwę ochronną i doskonale chroni przyczepy przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Uchylna platforma, w którą są wyposażone nasze przyczepy lawety z burtami, posiada siłowniki ułatwiające załadunek i rozładunek auta czy innego pojazdu. Dodatkowo nasze przyczepy lawety z burtami są wyposażone we wciągarki ręczne lub za dodatkową opłatą elektryczna, dzięki którym można dużo szybciej sprowadzić czy wprowadzić pojazd. Co ważne, istnieje możliwość wyposażenia naszych sprzętów w pompę hydrauliczną jedno- bądź dwukierunkową.

Jakie przyczepy lawety z burtami mamy w ofercie?

W ofercie naszej firmy na klientów czekają przyczepy lawety z burtami wykonanymi z aluminium lub ze stali. 

W naszej ofercie dostępne są przyczepy lawety z burtami wykonanymi zarówno z aluminium, jak i ze stali, dając klientom wybór odpowiedniego materiału. Przyczepy lawetowe z burtami aluminiowymi charakteryzują się lekkością, stabilnością i trwałością. Dzięki mniejszej wadze w porównaniu do wersji stalowej pozwalają na załadunek cięższych towarów. Natomiast przyczepy lawetowe z burtami stalowymi, choć pozwalają na nieco mniejszy załadunek, są tańszą alternatywą w porównaniu do modeli aluminiowych. Wszystkie dostępne opcje w naszej ofercie cechuje wysoka jakość, co daje pewność, że każdy klient znajdzie odpowiedni produkt spełniający jego oczekiwania.

Przyczepy lawety z burtami – dodatkowe wyposażenie

Wszystkie nasze przyczepy lawety z burtami zostały wyposażone w wytrzymałe i solidne burty, które pozwalają ochronić przewożony ładunek, oraz wytrzymałe najazdy aluminiowe, które podczas jazdy należy schować pod platformą. Ponadto posiadają antypoślizgową i wodoodporną podłogę wykonaną ze sklejki. Za dopłatą może być ona zmieniona na podłogę z blachy aluminiowej. W standardzie urządzenia są wyposażone w lampy LED, koło podporowe, hamulec najazdowy i podporowy, które doskonale zabezpiecza lawetę przed przemieszczaniem się podczas postoju. Co ważne, przyczepy lawety z burtami mogą zostać dodatkowo wyposażone w zabudowy typu plandeka płaska lub na stelażu z zastosowaniem skosu aerodynamicznego, który zmniejszy siłę oporu powietrza. Warto wiedzieć, że plandeki te mogą zostać wyposażone w dowolne nadruki, np. reklamowe. Istnieje również możliwość wyposażenia przyczepy w koło zapasowe, amortyzatory na osi, felgi aluminiowe i wiele innych

Przyczepa laweta z burtami – przemyślane rozwiązania konstrukcyjne

Każde nasze urządzenie to rozwiązanie niezwykle zaawansowane i funkcjonalne. Oferujemy przyczepy lawety z burtami o dopuszczalnej masie całkowitej wynoszącej 2700 kg, 3000 kg, 3500 kg oraz z trzema wariantami wymiarów – ok. 4,5, 5 i 5,5 metra długości.  Burty w przyczepie zostały wykonane ze stali lub aluminium, a ich wysokość to 35 cm. Zastosowany specjalny system zawiasów pozwala na sprawny demontaż burt do postaci płaskiej platformy. Ponadto funkcja ta umożliwia szybki i łatwy załadunek. Każda z naszych przyczep lawet z burtami posiada uchwyty przeznaczone do mocowania pasów transportowych, dzięki temu są one funkcjonalne i bezpiecznie przewiozą ładunek.

W naszej ofercie znajdą Państwo również między innymi: przyczepy burtowe, podłodziowe, motocyklowe, towarowe.

 

Jakie lawety z burtami oferujemy?

W ofercie firmy Lorries.pl znajdziesz lawety z burtami, które został wykonane ze stali, bądź też z aluminium.