Remorques

Accueil / Remorques

Dopuszczalna masa całkowita info Dopuszczalna masa całkowita kg

Ładowność info Ładowność kg

Maksymalna szerokość powierzchni załadunku info Maksymalna szerokość powierzchni załadunku mm

Maksymalna długość powierzchni załadunku info Maksymalna długość powierzchni załadunku mm

Dopuszczalna masa całkowita info Dopuszczalna masa całkowita kg

Ładowność info Ładowność kg

Maksymalna szerokość powierzchni załadunku info Maksymalna szerokość powierzchni załadunku mm

Maksymalna długość powierzchni załadunku info Maksymalna długość powierzchni załadunku mm

Autotransport-Anhänger mit Bordwänden

Nasza oferta obejmuje wiele modeli przyczep lawet z burtami, które są idealne do przewozu różnych urządzeń i pojazdów. Bez względu na to, czy potrzebujesz przewieźć typowe auta miejskie, samochody wyścigowe, construction machinery czy quady, nasze przyczepy lawety z burtami są doskonałym rozwiązaniem. Solidna budowa i staranne wykonanie naszych przyczep zapewniają szybki i bezpieczny transport, zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm zajmujących się transportem czy warsztatów samochodowych.

Remorque avec ridelles - construction fiable et solide

Konstrukcja przyczep lawet z burtami jest niezwykle trwała i charakteryzuje się podwyższoną solidnością, co czyni je niezawodnymi. Ich rama i dyszel zostały wykonane z profili zamkniętych, dzięki temu są w pełni stabilne i wytrzymałe. Dodatek burt pozwala na jeszcze lepsze zabezpieczenie przewożonych pojazdów bądź innych. Warto wiedzieć, że konstrukcje naszych sprzętów po spawaniu są poddawane procesowi cynkowania ogniowego, co zapewnia dodatkową warstwę ochronną i doskonale chroni przyczepy przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Uchylna platforma, w którą są wyposażone nasze przyczepy lawety z burtami, posiada siłowniki ułatwiające załadunek i rozładunek auta czy innego pojazdu. Dodatkowo nasze REMORQUES DE TRANSPORT DE VOITURES AVEC RIDELLES są wyposażone we wciągarki ręczne lub za dodatkową opłatą elektryczna, dzięki którym można dużo szybciej sprowadzić czy wprowadzić pojazd. Co ważne, istnieje możliwość wyposażenia naszych sprzętów w pompę hydrauliczną jedno- bądź dwukierunkową.

Quelles sont les remorques de transport de voitures avec ridelles que nous proposons ?

Nous proposons à nos clients des remorques de transport de voitures avec ridelles en aluminium ou en acier.

W naszej ofercie dostępne są przyczepy lawety z burtami wykonanymi zarówno z aluminium, jak i ze stali, dając klientom wybór odpowiedniego materiału. Przyczepy lawetowe z burtami aluminiowymi charakteryzują się lekkością, stabilnością i trwałością. Dzięki mniejszej wadze w porównaniu do wersji stalowej pozwalają na załadunek cięższych towarów. Natomiast przyczepy lawetowe z burtami stalowymi, choć pozwalają na nieco mniejszy załadunek, są tańszą alternatywą w porównaniu do modeli aluminiowych. Wszystkie dostępne opcje w naszej ofercie cechuje wysoka jakość, co daje pewność, że każdy klient znajdzie odpowiedni produkt spełniający jego oczekiwania.

Transporteurs de voitures avec planches - équipement supplémentaire

Wszystkie nasze REMORQUES DE TRANSPORT DE VOITURES AVEC RIDELLES zostały wyposażone w wytrzymałe i solidne burty, które pozwalają ochronić przewożony ładunek, oraz wytrzymałe najazdy aluminiowe, które podczas jazdy należy schować pod platformą. Ponadto posiadają antypoślizgową i wodoodporną podłogę wykonaną ze sklejki. Za dopłatą może być ona zmieniona na podłogę z blachy aluminiowej. W standardzie urządzenia są wyposażone w lampy LED, koło podporowe, hamulec najazdowy i podporowy, które doskonale zabezpiecza lawetę przed przemieszczaniem się podczas postoju. Co ważne, REMORQUES DE TRANSPORT DE VOITURES AVEC RIDELLES mogą zostać dodatkowo wyposażone w zabudowy typu plandeka płaska lub na stelażu z zastosowaniem skosu aerodynamicznego, który zmniejszy siłę oporu powietrza. Warto wiedzieć, że plandeki te mogą zostać wyposażone w dowolne nadruki, np. reklamowe. Istnieje również możliwość wyposażenia przyczepy w koło zapasowe, amortyzatory na osi, felgi aluminiowe i wiele innych

Remorque de transport de voitures avec ridelles - des solutions de conception bien pensées

Każde nasze urządzenie to rozwiązanie niezwykle zaawansowane i funkcjonalne. Oferujemy REMORQUES DE TRANSPORT DE VOITURES AVEC RIDELLES o dopuszczalnej masie całkowitej wynoszącej 2700 kg, 3000 kg, 3500 kg oraz z trzema wariantami wymiarów – ok. 4,5, 5 i 5,5 metra długości.  Burty w przyczepie zostały wykonane ze stali lub aluminium, a ich wysokość to 35 cm. Zastosowany specjalny system zawiasów pozwala na sprawny demontaż burt do postaci płaskiej platformy. Ponadto funkcja ta umożliwia szybki i łatwy załadunek. Każda z naszych przyczep lawet z burtami posiada uchwyty przeznaczone do mocowania pasów transportowych, dzięki temu są one funkcjonalne i bezpiecznie przewiozą ładunek.

Notre gamme de produits comprend également, entre autres, des remorques à ridelles, des remorques pour bateaux et des plates-formes de transport.

 

Quelles remorques de transport de voitures avec ridelles proposons-nous ?

Dans notre gamme de produits, vous trouverez des transporteurs latéraux de voitures en acier ou en aluminium.