Szukaj
Close this search box.

Przyczepa – niezbędnik każdego amatora remontów!

# # #

Zmiana mebli, zakup nowego sprzętu, porządki w ogrodzie czy przeprowadzka – jest wiele sytuacji, w których sam samochód po prostu nie wystarczy. Z kolei korzystanie z usług specjalistycznych firm może sporo kosztować i skutecznie wstrzymać wszelkie przedsięwzięcia. Dlatego warto mieć przyczepę samochodową, która ułatwi, a czasem wręcz umożliwi wszelkie przydomowe prace.

Do czego może się przydać przyczepa samochodowa?

Lekkie prace przydomowe, ogrodowe czy budowlane zawsze łączą się z takim samym dylematem – jak wywieźć niepotrzebne rzeczy lub jak przewieźć niezbędne materiały, by nie ponosić przy tym zbyt dużych kosztów i nie zniszczyć samochodu lub nie czekać kilka dni na usługę? Posiadając własną przyczepę samochodową – niewielką, ale o odpowiedniej nośności i wytrzymałości – można sobie ułatwić wiele prac.

 Dzięki przyczepie można przewozić zarówno materiały budowlane, jak i gałęzie ze ściętych drzew. Ułatwi także przewóz mebli oraz zakup sprzętów, których transport wymaga odpowiednich warunków. Przede wszystkim – własna przyczepa do samochodu pozwali na pełną swobodę, a jednorazowo poniesiony koszt jej zakupu zwraca się już przy pierwszej okazji – w komforcie, poczuciu wygody, oszczędności czasu i wielu możliwościach bez żadnych ograniczeń.

Przyczepa w akcji 2 osiowa burtówka

 


Jaką przyczepę samochodową wybrać?

Idealnym rozwiązaniem dla każdego, komu ciężko przewidzieć zakres przydomowych prac, będą przyczepa burtowa standardowa  lub przyczepa burtowa uchylna. Pozwolą one w bezpieczny i komfortowy sposób przewozić i rozładowywać zarówno sprzęty domowe i meble, jak i artykuły budowlane i ogrodowe, a nawet – dzięki pasom – ponadgabarytowe i kłopotliwe.

Jednym z popularniejszych modeli do tego typu prac jest przyczepa uchylna PU75-2613. Jej ładowność oraz wymiary sprawiają, że ma szerokie spektrum zastosowania, co z pewnością sprawdzi się w każdym gospodarstwie, a estetyka będzie cieszyła oko każdego miłośnika atrakcyjnych sprzętów. Model ten jest wytrzymały, wygodny, a przede wszystkim szalenie praktyczny – dzięki czemu z pewnością sprawdzi się w każdy domu.

 

Przyczepa burtowa uchylna PU75-2613

Zobacz inne podobne wpisy

Dlaczego profesjonalna przyczepa do transportu maszyn budowlanych jest niezbędna w każdej firmie budowlanej?

Jaki jest klucz do sukcesu na rynku budowlanym? W obliczu rosnącej konkurencji na dynamicznie zmieniającym...

Potrzebujesz przyczepy by przewieźć szpule kablowe?

Jak wybrać odpowiednią przyczepę kablową? Jesteś w trakcie budowy a może planujesz remont i wiesz, że...