Przyczepa motocyklowa składana – dlaczego jest popularna?

# # #

Przyczepa motocyklowa składana – dlaczego jest popularna?

Zależy Ci na tym, by sprawnie i zarazem bezpiecznie przetransportować swój jednoślad w wybrane miejsce? Przyczepa motocyklowa spełni Twoje oczekiwania, podobnie jak wielu innych miłośników motorów. Oni już zdążyli przekonać się, jakie korzyści niesie za sobą tego typu rozwiązanie.

Składana przyczepa motocyklowa – sposób na zaoszczędzenie wolnej przestrzeni

Składana przyczepka motocyklowa, jak można się łatwo domyślić, pozwala swoim użytkownikom zaoszczędzić znaczną ilość wolnej przestrzeni zawsze, gdy nie wykorzystują jej oni akurat do przewozu swoich maszyn. Dzięki temu mogą przechowywać ją  np. w garażu lub innego rodzaju pomieszczeniu, sprawiając tym samym, że pozostaje ona skuteczniej chroniona przed kradzieżą czy czynnikami atmosferycznymi. Co więcej, złożoną przyczepę motocyklową można przechowywać zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej. Dosuwając ją do ściany lub ustawiając w rogu pomieszczenia, przyczepa nie zawadza w codziennym użytkowaniu pomieszczenia. 

Składana przyczepa motocyklowa MT1
Składana przyczepa motocyklowa MT1

Poza tym przyczepy motocyklowe składane, do których zalicza się m.in. model MT-1, stanowią optymalne rozwiązanie w przypadku wypożyczalni oferujących wynajem takich konstrukcji ułatwiających transport jednośladów. Wiadomo bowiem doskonale, że im więcej znajduje się ich w jednym miejscu i tej samej chwili, tym więcej przestrzeni do zagospodarowania wymagają. A skoro tak, warto postawić na modele składane, z których każdy daje możliwość zyskania większej ilości miejsca w porównaniu do standardowych, ułatwiając jednocześnie poruszanie się między nimi i wykonywanie innych czynności, np. ich konserwacji. To niezwykle istotny atut.

Przyczepę motocyklową MT-1 niezwykle łatwo i wygodnie podnosi się oraz opuszcza. Zabezpieczona przed korozją przyczepka w bardzo dobrym stanie może być przechowywana (oczywiście złożona) w wyznaczonym do tego miejscu. Jest to ogromny atut wszystkich składanych przyczep motocyklowych, na który uwagę zwraca wielu, również naszych klientów. 

Jak złożyć przyczepkę motocyklową

Przyczepę do przewozu motocykli MT-1 można w prosty sposób złożyć. Nie musisz angażować do tego żadnych dodatkowych osób do pomocy, ponieważ jest to tak łatwe, że możesz wykonać to samodzielnie. Nie będziesz do tego potrzebował żadnych specjalistycznych narzędzi. Jedyne co Ci się przyda to klin do zablokowania kół.

Jak krok po kroku złożyć przyczepę do przewozu motocykli MT-1 dowiesz się z poniższego filmu:

Składana przyczepa motocyklowa MT-1 to doskonały wybór nie tylko ze względu na jakość i bezpieczeństwo transportowanego motocykla. Ta przyczepa ma jeszcze jedną, ważną zaletę – po prostu dobrze wygląda. Jeśli posiadasz motocykl, który wyróżnia się na drodze, przyciąga oko i kosztował sporo pieniędzy, będziesz chciał go wozić na czymś równie efektownym.

Zobacz inne podobne wpisy

Poznaj nowy rodzaj przyczep w naszej ofercie - lekkie przyczepy platformy!

Jeśli szukasz lekkiej przyczepy platformy to koniecznie sprawdź PT75-2617. TO idealne rozwiązanie dla...

MOTORCYCLE SHOW 2023 za nami!

Trzy intensywne dni targów MOTORCYCLE SHOW w Ptak Warsaw Expo za nami! Tegoroczna edycja zebrała ponad...