Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

Przyczepa motocyklowa składana – dlaczego warto ją mieć?

# # #

Przyczepa motocyklowa składana – dlaczego warto ją mieć?

Zależy Ci na tym, by sprawnie i zarazem bezpiecznie przetransportować swój jednoślad w wybrane miejsce? Przyczepa motocyklowa spełni Twoje oczekiwania, podobnie jak wielu innych miłośników motorów. Oni już zdążyli przekonać się, jakie korzyści niesie za sobą tego typu rozwiązanie.

Składana przyczepa motocyklowa – sposób na zaoszczędzenie wolnej przestrzeni

Składana przyczepka motocyklowa, jak można się łatwo domyślić, pozwala swoim użytkownikom zaoszczędzić znaczną ilość wolnej przestrzeni zawsze, gdy nie wykorzystują jej oni akurat do przewozu swoich maszyn. Dzięki temu mogą przechowywać ją  np. w garażu lub innego rodzaju pomieszczeniu, sprawiając tym samym, że pozostaje ona skuteczniej chroniona przed kradzieżą czy czynnikami atmosferycznymi. Co więcej, złożoną przyczepę motocyklową można przechowywać zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej. Dosuwając ją do ściany lub ustawiając w rogu pomieszczenia, przyczepa nie zawadza w codziennym użytkowaniu pomieszczenia. 

Poza tym przyczepy motocyklowe składane, stanowią optymalne rozwiązanie w przypadku wypożyczalni oferujących wynajem takich konstrukcji ułatwiających transport jednośladów. Wiadomo bowiem doskonale, że im więcej znajduje się ich w jednym miejscu i tej samej chwili, tym więcej przestrzeni do zagospodarowania wymagają. A skoro tak, warto postawić na modele składane, z których każdy daje możliwość zyskania większej ilości miejsca w porównaniu do standardowych, ułatwiając jednocześnie poruszanie się między nimi i wykonywanie innych czynności, np. ich konserwacji. To niezwykle istotny atut.

Zarówno przyczepę motocyklową MT-1, jak i jej większy odpowiednim MT-2, niezwykle łatwo i wygodnie podnosi się oraz opuszcza. Mogą być przechowywane (oczywiście złożone) w wyznaczonym do tego miejscu. Jest to ogromny atut wszystkich składanych przyczep motocyklowych, na który uwagę zwraca wielu, również naszych klientów. 

składana przyczepa motocyklowa MT-1 MT1

Jak złożyć przyczepkę motocyklową

Przyczepy do przewozu motocykli można w prosty sposób złożyć. Nie musisz angażować do tego żadnych dodatkowych osób do pomocy, ponieważ jest to tak łatwe, że możesz wykonać to samodzielnie. Nie będziesz do tego potrzebował żadnych specjalistycznych narzędzi. Jedyne co Ci się przyda to klin do zablokowania kół.

Jak krok po kroku złożyć przyczepę do przewozu motocykli MT-1 dowiesz się z poniższego filmu. W ten sam sposób postępuj wkładając model MT-2.


Składana przyczepa motocyklowa od LORRIES to doskonały wybór nie tylko ze względu na jakość i bezpieczeństwo transportowanego motocykla. Ta przyczepa ma jeszcze jedną, ważną zaletę – po prostu świetnie wygląda. Jeśli posiadasz motocykl, który wyróżnia się na drodze, przyciąga oko i kosztował sporo pieniędzy, będziesz chciał go wozić na czymś równie efektownym, a do tego idealnie nadają się przyczepy MT-1 lub MT-2.

Zobacz inne podobne wpisy

Dlaczego profesjonalna przyczepa do transportu maszyn budowlanych jest niezbędna w każdej firmie budowlanej?

Jaki jest klucz do sukcesu na rynku budowlanym? W obliczu rosnącej konkurencji na dynamicznie zmieniającym...

Potrzebujesz przyczepy by przewieźć szpule kablowe?

Jak wybrać odpowiednią przyczepę kablową? Jesteś w trakcie budowy a może planujesz remont i wiesz, że...