Poznaj nowy rodzaj przyczep w naszej ofercie – lekkie przyczepy platformy!

# # # # #

Poznaj nowy rodzaj przyczep w naszej ofercie – lekkie przyczepy platformy!

Jeśli szukasz lekkiej i mobilnej przyczepy, która umożliwi Ci przewóz różnych ładunków, przyczepa platforma może okazać się idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Model PT75-2617 to nowość w naszej ofercie. Jest to jednoosiowa przyczepa o DMC 750 kg, która dzięki płaskiej powierzchni i uchylnej platformie umożliwia łatwe umieszczenie na niej lekkiego sprzętu, małych pojazdów typu kosiarka czy quad oraz większych ładunków, takich jak meble czy palety.

Poznaj zalety nowej przyczepy transportowej PT75-2617

Przyczepa PT75-2617 to model z serii przyczep platform, które cechują się uniwersalnością i dużą przestrzenią ładunkową. Dzięki temu, że jest ona  płaska i uchylna, łatwo na nią wprowadzić i sprowadzić ładunek. Ze względu na swoją lekką budowę oraz DMC 750 kg, może być podczepiona do większości samochodów osobowych, bez konieczności posiadania dodatkowych uprawnień. W ten sposób można zaoszczędzić sporo czasu i kosztów związanych z wynajmowaniem ciężarówek lub przyczep o większej nośności.

Korzystanie z przyczepy platformowej jest bardzo łatwe i przyjazne dla użytkownika. Do opuszczania lub podnoszenia platformy używa się prostego w obsłudze mechanizmu. Dzięki przestronnej przestrzeni ładunkowej, można przewieźć większe ładunki za jednym razem, co również przekłada się na oszczędność czasu i kosztów związanych z wykonywaniem kolejnych transportów.

Dobra przyczepa transportowa – postaw na PT75-2617

Podsumowując, przyczepa platformowa PT75-2617 to doskonała propozycja dla osób, które potrzebują lekkiej, mobilnej i uniwersalnej przyczepy do transportu różnego rodzaju ładunków. Jeśli więc szukasz wygodnego i prostego w obsłudze rozwiązania, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, warto zastanowić się nad zakupem tego modelu.

Zobacz inne podobne wpisy

MOTORCYCLE SHOW 2023 za nami!

Trzy intensywne dni targów MOTORCYCLE SHOW w Ptak Warsaw Expo za nami! Tegoroczna edycja zebrała ponad...

Jaką funkcję pełni burta w przyczepie?

Jaką funkcję pełni burta w przyczepie? Trudno wyobrazić sobie współczesny transport bez przyczep. To...