Szukaj
Close this search box.

Spotkanie z dealerami marki LORRIES

# # #

Spotkanie z dealerami marki LORRIES

15 października gościliśmy w naszej firmie grupę dealerów. Znaleźli się wśród nich zarówno nowi, jak i od lat współpracujący z naszą marką partnerzy handlowi. 

Spotkanie miało na celu przybliżenie naszej firmy, produkcji i zaprezentowanie nowości klientom, z którymi nie mieliśmy się okazji spotkań przez dłuższy okres. Gościli wśród nich zarówno dealerzy z kraju, jak i zagranicy. 

Co zaprezentowaliśmy w czasie spotkania z Dealerami 

Spotkanie składało się z trzech głównych części, z których pierwsza obejmowała zwiedzanie naszej firmy i oprowadzenie gości po halach produkcyjnych i montażowych. Drugim etapem była mini konferencja, na której opowiadaliśmy o firmie STALKO – właścicielu naszej marki oraz o samym Lorries, mówiliśmy o planach rozwoju, nowych pomysłach, obecnych i przyszłych produktach. Omawialiśmy nowości, które pojawią się w naszej ofercie już w 2023 roku.  Zwieńczeniem tej części był pokaz iluzjonistyczny w wykonaniu Just Edi’ego, który na oczach gości wyczarował nową przyczepę, która otworzy całkiem nową linię produktów i dołączy w najbliższym sezonie do naszej oferty – pojazd dedykowany do sportów zimowych model STX – Sport Trailer Extreme. 

Zwieńczeniem eventu była uroczysta kolacja z właścicielem naszej firmy p. Michałem Ziomkiem oraz część rozrywkowa, w której goście mogli poczuć się jak w prawdziwym kasynie. Dodatkową atrakcją był konkurs, który zorganizowaliśmy dla naszych dealerów, w którym mogli wygrać gazowy ogrzewacz ogrodowy marki HITZE.

Dziękujemy Wszystkim przybyłym i życzymy sobie oraz naszym Partnerom kolejnego roku owocnej współpracy!

Zobaczcie reportaż z tego eventu!

Jeżeli chcecie dołączyć do grona naszych dealerów i jesteś zainteresowany stałą współpracą zajrzyj koniecznie do zakładki KONTAKT.

Zobacz inne podobne wpisy

Dlaczego profesjonalna przyczepa do transportu maszyn budowlanych jest niezbędna w każdej firmie budowlanej?

Jaki jest klucz do sukcesu na rynku budowlanym? W obliczu rosnącej konkurencji na dynamicznie zmieniającym...

Potrzebujesz przyczepy by przewieźć szpule kablowe?

Jak wybrać odpowiednią przyczepę kablową? Jesteś w trakcie budowy a może planujesz remont i wiesz, że...