Szukaj
Close this search box.

Nowe rozwiązania w ofercie LORRIES – przyczepa laweta z plandeką

# # # #

Nowe rozwiązania w ofercie LORRIES – przyczepa laweta z plandeką

Przyczepa laweta to często wybierane rozwiązanie dla firm transportowych, warsztatów samochodowych, pomocy drogowych oraz innych przedsiębiorców, którzy zajmują się przewozem aut. Umożliwiają one bezpieczny i wygodny transport samochodu do wybranej destynacji.

W większości przypadków do transportu auta wystarczy zwykła laweta. Czasami jednak samochód, który przewozimy jest bardzo drogi i nie należy go wystawiać na działanie czynników zewnętrznych. Zdarzają się także przypadki, kiedy nie chcemy pokazywać przewożonego przez nas ładunku, bo jest to np. samochód sportowy lub wyścigowy. Wtedy najczęstszy wybór pada na przyczepę lawetę z plandeką, nazywaną także miękkim coverem.

Z myślą o klientach, którzy szukają takich właśnie rozwiązań, poszerzyliśmy ofertę możliwości wyposażenia przyczep lawet o plandekę. 

przyczepa laweta LORRIES z plandeką

Laweta z plandeką

Plandeki dedykowane są do przyczep lawet standardowych (seria PL) wyposażonych w burty aluminiowe oraz wypełnienie podłogi ze sklejki lub sklejki + blacha aluminiowa ryflowana. Są one dostępne do każdego modelu lawet niezależnie, na który rozmiar przyczepy się zdecydujesz. Plandeka razem z burtami tworzą przestrzeń załadunkową o wysokość 200 cm.  Plandeka ma możliwość otwierania z czterech stron.

Plandeka na stelażu – co w komplecie?

Plandeka rozmieszczona jest na stabilnym stalowym stelażu, wykonanym z profili zamkniętych ocynkowanych galwanicznie. Kupując ją otrzymujesz w komplecie sosnowe deski, które od wewnątrz usztywnią boki konstrukcji, linkę służącą do przypięcia wszystkich stron plandeki, oraz metalowe oczka do przewlekania linki.

Przyczepa z plandeką – jakie są dostępne opcje?

Ponadto plandekę możesz zamówić w opcji tzw. skosem aerodynamicznym, który umieszczony jest w przedniej górnej części ściany przedniej. Kolejną możliwością jest zamówienie przyczepy lawety wyposażonej w plandekę z nadrukiem, np. logo lub innej obszerniejszej grafiki.  W tym przypadku wykonanie wyceniane jest indywidualnie, na bazie dostarczonego projektu.

Pamiętaj, przyczepa wyposażona w plandekę nie tylko ochroni twój ładunek przed czynnikami atmosferycznymi, ale zabezpieczy go także przed uszkodzeniem lub kradzieżą. 

przyczepa laweta z burtami i plandeką z ożliwością znakowania
Przyczepa laweta z burtami i plandeką z możliwością indywidualnego znakowania
przyczepa laweta z burtami i plandeką ze skosem aerodynamicznym
Przyczepa laweta z burtami i plandeką ze skosem aerodynamicznym

Zobacz inne podobne wpisy

Dlaczego profesjonalna przyczepa do transportu maszyn budowlanych jest niezbędna w każdej firmie budowlanej?

Jaki jest klucz do sukcesu na rynku budowlanym? W obliczu rosnącej konkurencji na dynamicznie zmieniającym...

Potrzebujesz przyczepy by przewieźć szpule kablowe?

Jak wybrać odpowiednią przyczepę kablową? Jesteś w trakcie budowy a może planujesz remont i wiesz, że...