Poland Boat Show 2022 – nie mogło nas na nim zabraknąć!

# # #

Poland Boat Show 2022 – nie mogło nas na nim zabraknąć!

Za nami cztery bardzo intensywne dni targowe na Poland Boat Show 2022. Jednocześnie targi były świetnym zwieńczeniem i  zakończeniem tegorocznego sezonu dla przyczep podłodziowych oraz bardzo optymistycznym prognostykiem kolejnego sezonu sportów wodnych. 

Jak było na Poland Boat Show 2022?

Po ponad dwóch latach licznych pandemicznych obostrzeń, szczególnie zależało nam na bezpośrednich spotkaniach i rozmowach, zarówno z naszymi dealerami, jak i nowymi potencjalnymi klientami. Chcieliśmy pokazać szerszemu gronu, nasze flagowe duże przyczepy do transportu łodzi i jachtów, ale także mniejsze nowe modele. Jak widać po frekwencji na naszym stoisku oraz ilości rozmów, które przeprowadziliśmy, nasze produkty zostały bardzo dobrze przyjęte. Dla nas jednak, ważny był stricte ludzki wymiar tej imprezy. To, że mogliśmy uścisnąć dłonie, napić się kawy, porozmawiać z niektórymi z naszych klientów, których nie widzieliśmy już bardzo długi czas. Relacji, opinii na żywo, dyskusji, wymiany poglądów i doświadczeń nie zastąpią żadne rozmowy, czy spotkania online. Dlatego dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili i do zobaczenia za rok. – tak podsumował całość imprezy nasz szef, właściciel marki Lorries Michał Ziomek.

Co nowego pokazaliśmy na targach Poland Boat Show?

Na stoisku odwiedzający mogli zobaczyć dwie nowości, które trafią do naszej oferty już w sezonie 2023. Są to lekkie, jednoosiowe przyczepy do transportu łodzi o DMC 750 kg. Poznaj nowe modele PP75-5118 i PP75-4216.

nowoczesna lekka przyczepa do transportu łodzi

lekka przyczepa podłodziowa z dmc do 750 kg

Zobacz zdjęcia z targów Poland Boat Show

Wszystkich zainteresowanych współpracą i poznaniem naszych przyczep zapraszamy do kontaktu.

Zobacz inne podobne wpisy

Transport na przyczepie - ile maksymalnie może wystawać za przyczepą?

Transport na przyczepie – ile maksymalnie może wystawać ładunek za przyczepą? Transport na przyczepie...

#RadomEXPO 2023 za nami!

W miniony weekend mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako firma STALKO oraz powiązane z nią marki w pierwszej...