Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

MOTORCYCLE SHOW 2023 za nami!

# # #

MOTORCYCLE SHOW 2023 za nami!

Trzy intensywne dni targów MOTORCYCLE SHOW w Ptak Warsaw Expo za nami! Tegoroczna edycja zebrała ponad 100 wystawców i przeszło 17 tysięcy odwiedzających. 

Tegoroczne MOTORCYCLE SHOW dostarczyło nam nie lada emocji, ponieważ zobaczyliśmy aż 12 premier motocykli na ten sezon. Ponadto wszyscy motolovers mogli spotkać się z popularnymi zawodnikami motosportów oraz znanymi pasjonatami jednośladów. Podczas targów miały miejsce także prezentacje klubów i stowarzyszeń motocyklowych z całego kraju oraz pokazy stuntu i freestyle. W czasie targów odbyły się także Mistrzostwa Polski w Customizacji Motocykli.

A co my zaprezentowaliśmy miłośnikom motocykli na MOTORCYCLE SHOW?

W czasie targów, dzięki uprzejmości naszego partnera Liberty Motors, zaprezentowaliśmy trzy przyczepy motocyklowe – model MT-1 oraz tegoroczną nowość MT-2, czyli przyczepę na dwa motocykle. 

Największym zainteresowaniem widzów cieszyła się właśnie ta ostatnia propozycja, którą zaprezentowaliśmy na stoisku motocykli Yamaha. Przyczepa została wyposażona w specjalny stojak, dedykowany do motocykli crossowych. Na stoisku Airbike.pl zaprezentowaliśmy MT-1 ze specjalnym uchwytem na rowery, a w strefie motocykli BMW pokazaliśmy ten sam model, ale w pozycji złożonej i spionizowanej. 


Dziękujemy wszystkim za miłe przyjęcie naszej nowości oraz uznanie dla  wcześniej, dobrze już znanego modelu MT-1. To dzięki Wam nasza obecność na targach była niezapomniana. 

A tymczasem sezon motocyklowy tuż, tuż…

A tymczasem powoli zbliża się już sezon motocyklowy. Pamiętajcie z  naszymi przyczepami MT-1 i MT-2 możecie cieszyć się jeszcze większą swobodą i mobilnością podczas Waszych dalekich podróży motocyklowych! 

Zobacz inne podobne wpisy

Dlaczego profesjonalna przyczepa do transportu maszyn budowlanych jest niezbędna w każdej firmie budowlanej?

Jaki jest klucz do sukcesu na rynku budowlanym? W obliczu rosnącej konkurencji na dynamicznie zmieniającym...

Potrzebujesz przyczepy by przewieźć szpule kablowe?

Jak wybrać odpowiednią przyczepę kablową? Jesteś w trakcie budowy a może planujesz remont i wiesz, że...