Remorques

offre

Przyczepa burtowa STX395I

1

Uchylna przyczepa burtowa z DMC do 1350 kg o lekkiej konstrukcji pozwala przewieźć różnego rodzaju ładunki, a także pojazdy takiej jak quady lub skutery śnieżne.

ikona dmc
à 1350 kg
ikona długości przyczepy
3936 mm
ikona szerokości przyczepy
1900 mm

Nowoczesna przyczepa burtowa STX395I, z DMC wynoszącym 1350 kg, jest doskonałym rozwiązaniem transportowym, łączącym w sobie wytrzymałość i funkcjonalność. Jako model 1 osiowy, hamowany, z wagą 420 kg, została zaprojektowana z myślą o stabilnym i bezpiecznym transporcie różnego rodzaju ładunków, w tym różnego rodzaju pojazdów, np. quadów, skuterów śnieżnych o łącznej wadze ok. 930 kg. Dzięki bardzo zróżnicowanemu wyposażeniu dodatkowemu stanowi ona niezłą gratkę dla fanów sportu.

UNIWERSALNA PRZYCZEPA BURTOWA

STX395I to przyczepa uchylna. Platforma uchyla się do tyłu a jej kąt najazdu wynosi 11,5 stopnia, co znacznie ułatwia załadunek i rozładunek, szczególnie przy wjeżdżaniu różnego rodzaju pojazdami. Dzięki w pełni spawanej platformie i dyszlu wykonanym z mocnego profilu zamkniętego, zapewnia ona stabilność jazdy oraz trwałość konstrukcji. Całość pokryta jest warstwą ocynku z pasywacją metodą ogniową co skutecznie chroni przed korozją, nawet w ciężkich warunkach, zapewniając tym samym długotrwałą estetykę i wytrzymałość.

 

WYPOSAŻENIE PRZYCZEPY BURTOWEJ STX395I

Przyczepa STX395I posiada przestronne pole załadowcze. Wyposażona jest w stalowe burty o wysokość 25 cm, z których przednia i tylna są otwierane i w pełni demontowalne. Boczne burty stanowią elementy konstrukcyjne i są zamontowane na stałe. W celu uchylenia platformy używamy mocnego podnośnika trapezowego, który stanowi standardowe wyposażenie.

Wewnątrz przyczepy jest 8 mocnych zaczepów, za pomocą których można zabezpieczyć swój ładunek. Przyczepa wyposażona jest w hamulec najazdowy oraz postojowy, co zwiększa kontrolę i bezpieczeństwo podczas jazdy i postoju. Dzięki kołu podporowemu manewrowanie nią jest o wiele łatwiejsze.

 

Podłoga przyczepy wykonana jest z wodoodpornej i antypoślizgowej sklejki, która gwarantuje łatwość załadunku i jego bezpieczeństwo nawet w trudnych warunkach. W standardzie przyczepa wyposażona jest w lampy LED, zapewniające lepszą widoczność i bezpieczeństwo na drodze. Nowoczesny wygląd modelu podkreślają przednie i tylne czarne osłony wykonane z tworzywa. Mają one nie tylko zadania ozdobnego, ale przede wszystkim, chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi, co jest szczególnie istotne przy intensywnym użytkowaniu. Osłony umieszczone są zarówno po zewnętrznej, jak i wewnętrznej stronie burt przedniej i tylnej.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Dla dodatkowego zabezpieczenia przewożonego towaru producent przewidział szczelną, aluminiową otwieraną zabudowę. W przyczepie istnieje możliwość zmniejszenia kąta najazdu po przez zamianę standardowej burty tylnej na półtrap lub pełny trap, który umożliwia na wjeżdżanie na przyczepę bez uchylania platformy. Dla zwiększenia bezpieczeństwa przyczepę można doposażyć również w zabezpieczenie antykradzieżowe, koło zapasowe z mocowaniem oraz komplet amortyzatorów osi. Ponadto można zamówić ją z opcją dodatkowego lakierowania na kolor czarny, co zapewni nie tylko nowoczesny wygląd, ale przede wszystkim zwiększy jeszcze bardziej jej odporność na czynniki zewnętrzne.

nowoczesna przyczepka samochodowa burtowa z siatką

Remarque : Les produits présentés dans les photographies peuvent être légèrement différents des originaux. Le contenu du site web est fourni à titre d'information uniquement et ne constitue pas une offre commerciale au sens du c

Données techniques
Przyczepa burtowa STX395I
Poids total autorisé en charge [kg]
1350
Longueur maximale de la surface de chargement [mm]
3936
Largeur maximale de la surface de chargement [mm]
1900
Hauteur de la surface de chargement [mm]
857
Charge utile [kg]
930
Poids à vide [kg]
420
Dimensions extérieures largeur x longueur x hauteur [mm]
2087x5308x857
Nombre d'essieux
1
Type d'essieux
freiné
Type de roues
R13
Angle d'approche [degrés]
11.5°

Équipement standard

Frein à inertie
Frein de stationnement
Feux LED arrière
Crochets fixés aux ridelles
Roue jockey
Plancher en contreplaqué imperméable et antidérapant

Équipement supplémentaire

Peinture en poudre
Protection antivol
Roue de secours avec fixation
Amortisseur avec fixation

Découvrez nos autres modèles