Remorques

offre

Przyczepa burtowa STX435I

1

Uchylna przyczepa burtowa z DMC do 1350 kg do przewożenia skuterów śnieżnych, quadów i innych pojazdów.

ikona dmc
à 1350 kg
ikona długości przyczepy
4336 mm
ikona szerokości przyczepy
1900 mm

Przyczepa burtowa STX435I to nowoczesne rozwiązanie transportowe, oferujące wysoką wytrzymałość i funkcjonalność. Z DMC wynoszącym 1350 kg oraz wagą własną 420 kg, jest idealna do stabilnego i bezpiecznego przewozu różnorodnych ładunków, w tym pojazdów takich jak quady czy skutery śnieżne o łącznej wadze około 930 kg. Jej różnorodne wyposażenie dodatkowe sprawia, że stanowi atrakcyjną opcję dla entuzjastów sportu.

UNIWERSALNA PRZYCZEPA BURTOWA

Przyczepa uchylna STX435I charakteryzuje się platformą, która może być uchylana do tyłu, a jej kąt nachylenia wynosi 11,5 stopnia, co znacznie ułatwia proces załadunku i rozładunku, szczególnie podczas wjazdu różnego rodzaju pojazdami. Dzięki pełni spawanej konstrukcji platformy oraz dyszlowi wykonanemu z wytrzymałego profilu zamkniętego, zapewnia ona stabilność podczas jazdy oraz długotrwałą wytrzymałość. Całość jest pokryta warstwą ocynku z pasywacją metodą ogniową, co skutecznie chroni przed korozją nawet w trudnych warunkach, gwarantując długotrwałą estetykę i wytrzymałość.

STX435I to przyczepa uchylna (przód-tył) z kątem nachylenia 11 stopni, co ułatwia załadunek i rozładunek, szczególnie przy ciężkich lub niewymiarowych towarach. Jest ona w pełni spawana, zarówno dyszel jak i platforma, co zapewnia stabilność i trwałość konstrukcji.

 

WYPOSAŻENIE PRZYCZEPY BURTOWEJ STX435I

Przyczepa STX435I oferuje przestronne pole załadunkowe. Posiada stalowe burty o wysokości 25 cm, z których przednia i tylna są otwierane i można je całkowicie zdemontować. Boczne burty są elementami konstrukcyjnymi i zamontowane są na stałe. Do uchylenia platformy wykorzystuje się solidny podnośnik trapezowy, który jest standardowym wyposażeniem.

Wewnątrz przyczepy jest 8 mocnych zaczepów, za pomocą których można zabezpieczyć swój ładunek. Przyczepa wyposażona jest w hamulec najazdowy oraz postojowy, co zwiększa kontrolę i bezpieczeństwo podczas jazdy i postoju. Dzięki kołu podporowemu manewrowanie nią jest o wiele łatwiejsze.

 

 

Podłoga przyczepy STX435I wykonana jest z wodoodpornej i antypoślizgowej sklejki, zapewniającej łatwe i bezpieczne załadunki nawet w trudnych warunkach. Standardowo wyposażona w lampy LED, gwarantujące lepszą widoczność i bezpieczeństwo na drodze. Nowoczesny wygląd modelu podkreślają czarne osłony z tworzywa na przedniej i tylnej części, które nie tylko mają funkcję dekoracyjną, ale przede wszystkim chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi, co jest istotne przy intensywnym użytkowaniu. Osłony umieszczone są zarówno po zewnętrznej, jak i wewnętrznej stronie burt przedniej i tylnej.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Dla dodatkowego zabezpieczenia przewożonego ładunku przewidziano aluminiową, szczelną zabudowę, którą można otwierać. Istnieje możliwość zmniejszenia kąta nachylenia poprzez zamianę standardowej tylnej burty na półtrap lub pełny trap, co umożliwia wjazd na przyczepę bez konieczności uchylenia platformy. W celu zwiększenia bezpieczeństwa można również wyposażyć przyczepę w zabezpieczenie antykradzieżowe, koło zapasowe z mocowaniem oraz amortyzatory osi. Istnieje opcja dodatkowego lakierowania na kolor czarny, co nie tylko nadaje nowoczesny wygląd, ale także zwiększa odporność na czynniki zewnętrzne. Dodatkowo dostępne są opcje dodatkowe, takie jak pół trap ułatwiający załadunek.

nowoczesna przyczepka samochodowa burtowa z siatką

Remarque : Les produits présentés dans les photographies peuvent être légèrement différents des originaux. Le contenu du site web est fourni à titre d'information uniquement et ne constitue pas une offre commerciale au sens du c

Données techniques
Przyczepa burtowa STX435I
Poids total autorisé en charge [kg]
1350
Longueur maximale de la surface de chargement [mm]
4336
Largeur maximale de la surface de chargement [mm]
1900
Hauteur de la surface de chargement [mm]
857
Charge utile [kg]
930
Poids à vide [kg]
440
Dimensions extérieures largeur x longueur x hauteur [mm]
2087x5709x857
Nombre d'essieux
1
Type d'essieux
freiné
Type de roues
R13
Angle d'approche [degrés]
11°

Équipement standard

Frein à inertie
Frein de stationnement
Feux LED arrière
Crochets fixés aux ridelles
Roue jockey
Plancher en contreplaqué imperméable et antidérapant

Équipement supplémentaire

Peinture en poudre
Protection antivol
Roue de secours avec fixation
Amortisseur avec fixation

Découvrez nos autres modèles