NOWOŚĆ – przyczepa do transportu motocykli MT-1

# # #

Oferta naszych przyczep została poszerzona o zupełnie nowy segment – przyczepy motocyklowe. Wypuściliśmy na rynek pierwszą z serii do transportu jednośladów.

Jest to połączenie wysokiej jakości starannie dobranych materiałów z unikalną konstrukcją. Dzięki temu MT-1 wyróżnia się jakością, bezpieczeństwem, funkcjonalnością oraz wyjątkowym designem.

Jest wyposażona w opuszczaną platformę transportową, która ułatwia załadunek i rozładunek motocykla, oraz system HALF-FOLD pozwalający złożyć przyczepę na pół, dzięki czemu oszczędzamy przestrzeń, na jej magazynowanie. Aby podnieść jej wytrzymałość rama przyczepy została poddana procesowi ocynkowania, a następnie pomalowana proszkowo na elegancki czarny kolor. Dodatkowego uroku oraz funkcjonalności dodają jej światła LED.

Pełne informacje na jej temat przeczytacie TU>>.

LORRIES przyczepa motocyklowa MT-1
LORRIES przyczepa motocyklowa MT-1 złożona
LORRIES przyczepa motocyklowa MT-1 z felgami

Zobacz inne podobne wpisy

Kupno przyczepy w Polsce z przeznaczeniem na rynki zagraniczne – jakie dokumenty są niezbędne?

Kupując przyczepę w Polsce i chcąc korzystać z niej poza granicami naszego kraju, należy posiadać stosowne certyfikaty. Stwierdzają one zgodność pojazdów ze wszystkimi przepisami, jakie obowiązują w państwach należących do Wspólnoty Europejskiej...

Prawo jazdy kategorii B a ciągnięcie przyczepy – rozwiewamy wątpliwości!

Każdy samochód osobowy ma pewne ograniczenia, jeśli chodzi o pojemność bagażnika i możliwość „rozciągania się”. Czasami zmuszeni jesteśmy przewieźć większy gabaryt...